E’LON

2017 yil 1-may soat 1030 Mirzo Ulug’bek nomidagi Samar-qand Davlat arxitektura-qurilish instituti “Qurilish” fa-kul-tetining «Bino va inshootlar» kafedrasi dosenti «Inno-vasiya va axborot texnologiyalarini qo’llaydigan eng yaxshi pe-dagog» nominasiyasi bo’yicha tanlov ishtirokchisi Tulakov El-murad Salamovich tomonidan 301- va 302- “Bino va inshootlar qurilishi” ta’lim yo’nalishi talabalari uchun 242-darsxonada “Arxitektura” fanidan “Ko’p qavatli binolarning karkasla-ri” mavzusida  “Ochiq dars” o’tkaziladi.
         “Ochiq dars” ga institutning barcha professor-o’qituvchi-lari, magistrlari, talabalari va shu soha mutaxassislar tak-lif etiladi. “Ochiq dars” materiallari bilan “Ziyonet” http: //utube.uz/videos?ct=80 axborot ta’lim portalining texnika bo’limda tanishish mumkin.

«Bino va inshootlar» kafedrasi dosenti: Tulakov Elmurad Salamovich