2017 yil 13-may soat 1230 Institut MKQ fakultetining “Suv ta’minoti, kanalizasiya va suv resurslarini muxofaza qilish” kafedrasi katta o’qituvchisi A.Rajabov va assistent F.Axmedovalarning ochiq darsi bo'lib o'tadi

2017 yil 13-may soat 1230 Mirzo Ulug’bek nomidagi Samarqand davlat arxitektura-qurilish instituti Muhandislik kommunikasiyalari qurilishi fakultetining “Suv ta’minoti, kanalizasiya va suv resurslarini muxofaza qilish” kafedrasi katta o’qituvchisi A.Rajabov va assistent F.Axmedovalarning 101-KT (MKQ) ta’lim yo’nalishi talabalari uchun Suv markazi laboratoriyasida Qurilish ekologiyasi fanidan Oqava suvni tozalashda koagulyantlarni ta’sirini aniqlash mavzusida “Ochiq dars”i o’tkaziladi.
         “Ochiq dars”ga institutning barcha professor-o’qituvchilari, magistrlari, talabalari va shu soha mutaxassislar taklif etiladi.