Rossiya Federatsiyasining Moskva davlat qurilish universitetida Universitetning 95-yillik yubileyiga bag'ishlangan konferensiya

E'LON

2016 yilning  27-29 aprel kunlari Rossiya Federatsiyasining Moskva davlat qurilish universitetida Universitetning 95-yillik yubileyiga bag'ishlangan "Строительство-формирование среды жизнедеятельности" mavzusidagi         XIX xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya o'tkazilmoqda. Konferensiyada 16 yoshdan 35 yoshgacha bo'lgan talabalar, magistrlar, ilmiy xodimlar va yosh olimlar qatnashishlari mumkin.

Koferensiya mavzulari:

1.секций.АРИТЕКТУРА И ГРАДОСТРОИТЕЛЬТВО

2.секций.НАДЁЖНОСТЬ СООРУЖЕНИЙ. СТРОИТЕЛЬНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ

3.секций.КОМПЛЕКСНАЯ БЕЗОПАСНОСТЬ В СТРОИТЕЛСЬСТВЕ И ЖКХ

4.секций.ИНФОРМАЦИОННЫЕ СИСТЕМЫ. ЭКОНОМИКА И УПРАВЛЕНИЕ СТРОИТЕЛЬСЕВОМ,НЕДВИЖИМОСТЬЮ И ЖКХ

5.секций. СОВРЕМЕННЫЕ СТРОИТЕЛЬНЫЕ МАТЕРИАЛЫ И ТЕХНОЛОГИИ

6.секций. ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНОСТЬ. ИНЖЕНЕРНАЯ И ЭКОЛОГИЧЕСКАЯ ИНФРАСТРУКТУРА НАСЕЛЕННЫХ МЕСТ. ОБЪЕТЫ ЖКХ. МЕХАНИЧЕСКОЕ ОБОРУДОВАНИЕ ЗДАНИЙ.

7.секций. ГЕОТЕХНИЧЕСКОЕ, ЭНЕРГЕТИЧЕСКОЕ И ГИДРОТЕХНЕЧЕСКОЕ СТРОИТЕЛЬСТВО

Tashkiliy qo'mita bilan aloqa: Kvitka Tatyana Igorevna, tel:(499) 183-7965,                                                                                  e-mail:kvitka@mgsu.ru.

To'liq ma'lumotlar quyidagi saytda:                                                                                                    http://mgsu.ru/science/Nauchniye_meropr/Novosti/.